اخبار تکنولوژی ,خبرهای تکنولوژی,اپلیکیشن مخفی کردن چهره
به تازگی اپلیکیشنی برای گوشی آیفون عرضه شده که به کاربران امکان می دهد چهره سوژه های عکاسی را بپوشانند و مخفی کنند.

به گزارش فارس به نقل از اسلش گیر، اپلیکیشن مخفی کردن چهره سوژه های عکاسی آیفون به خصوص برای استفاده معترضان آمریکایی مفید است که دوست ندارند پلیس با مشاهده چهره آنها در عکس های تجمعات اعتراضی برایشان دردسر درست کند.

برنامه یادشده که دوربین ناشناس یا Anonymous Camera نام دارد، علاوه بر مات کردن و مخفی کردن چهره افراد در عکس ها و نیز ویدئوها می تواند در صورت وم یک فرد را به طور کامل از تصویر حذف کند. در هفته های اخیر و با گسترش تجمع های اعتراضی در آمریکا، عرضه اپلیکیشن هایی برای پنهان کردن هویت افراد در آمریکا از طریق دستکاری عکس ها و ویدئوهای گوشی ها افزایش یافته است.

 اخبار تکنولوژی ,خبرهای تکنولوژی,اپلیکیشن مخفی کردن چهره

یکی از مزایای مهم این برنامه رایگان بودن آن است. البته یک نسخه حرفه ای تر از برنامه یادشده نیز عرضه شده که بارگذاری و نصب آن دو دلار هزینه دارد. خدمات ویدئویی برنامه یادشده فاقد واترمارک یا عنوان رسمی برنامه است.

برنامه یادشده از فناوری هوش مصنوعی برای شناسایی اشخاص و محو خودکار چهره آنها استفاده می کند. البته این برنامه تنها برای حذف چهره در عکس ها و ویدئوهای مربوط به جمع های کوچک و چند نفره مناسب است.

منبع:https://www.beytoote.com/computer/technews/tnews11054462.html

پیشنهاد ترامپ به اپل!

آپدیت جدید «آی او اس» شارژ آیفون را تمام می کند

یک گوشی تاشوی دیگر در راه است!

گوشی دو نمایشگره ۵۲۹ دلاری به بازار آمد

گوشی‌های تاشو به درد نمی‌خورند!

ساعت هوشمند فسیل با آیفون سازگار شد

بلندترین گوشی دنیا تولید می‌شود

های ,برنامه ,چهره ,مخفی ,عکس ,ها ,برنامه یادشده ,در عکس ,سوژه های ,های عکاسی ,مخفی کردن

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

آساتیم - بهترین های دنیای گیم، سینما و سرگرمی VoiPing مطالب اینترنتی compressed game android pc بازی اندروید روشنگری در سخنان ناب بزرگان ایرانیاتبلیغ فروشگاه سایت بلاگ بیست اجناس فوق العاده وکیل خانم