اخبار تکنولوژی ,خبرهای تکنولوژی,گوشی های تاشو
نتایج بررسی های محققان نشان می دهد مشکل دوام و ماندگاری نمایشگرهای گوشی های تاشو یک مشکل جدی است و فعلا چشم اندازی برای حل آن وجود ندارد.

به گزارش فارس به نقل از دیجیتال ترندز، اگر چه گوشی های هوشمند تاشو در چند ماه اخیر بسیار مورد توجه قرار گرفته اند، اما مشکل آن است که نمایشگرهای این گوشی ها بعد از تازدن های مکرر کارآیی و توانمندی خود را از دست می دهند و دوام لازم را ندارند.

این گوشی ها آینده دنیای گوشی های هوشمند توصیف شده اند، اما فعلا استقبال از آنها به علت قیمت های گزاف و برخی مشکلات و دغدغه های فنی محدود بوده است. پژوهشگران می گویند مردم فعلا نباید برای خرید این گوشی ها هجوم آورند، زیرا هزینه های تعمیر این گوشی ها بسیار بالاست و تضمینی در مورد رفع عیب دقیق و کامل آنها هم وجود ندارد.

از جمله گوشی های تاشویی که تعمیر آنها تقریبا غیرممکن است، می توان به گالکسی فولد سامسونگ اشاره کرد که در بررسی های مختلف این مشکل آن به اثبات رسیده است. لذا باید تا بلوغ کامل این فناوری جدید مدتی صبر کرد.

منبع : https://www.beytoote.com/computer/technews/tnews11048235.html

پیشنهاد ترامپ به اپل!

آپدیت جدید «آی او اس» شارژ آیفون را تمام می کند

یک گوشی تاشوی دیگر در راه است!

گوشی دو نمایشگره ۵۲۹ دلاری به بازار آمد

گوشی‌های تاشو به درد نمی‌خورند!

ساعت هوشمند فسیل با آیفون سازگار شد

بلندترین گوشی دنیا تولید می‌شود

های ,گوشی ,مشکل ,ها ,فعلا ,تاشو ,گوشی های ,گوشی ها ,این گوشی ,های تاشو ,های هوشمند

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

مطالب اینترنتی دانلود کده دانلود جدیدترین بازی های کامپیوتری کرک شده اسکله اینترنتی لنگرسل | خرید اینترنتی ارزان خرید طرح لایه باز ساندیس‌نامه مطالب اینترنتی Dan chelcheleb فروشگاه اینترنتی