اخبار تکنولوژی ,خبرهای تکنولوژی,
تحقیقات مؤسسه کانتر پوینت نشان می دهد از میان ۱۰ گوشی پرفروش سال ۲۰۱۹ تعداد ۹ گوشی توسط سامسونگ و اپل تولید شده اند.

به گزارش فارس به نقل از انگجت، تحقیقات مؤسسه کانتر پوینت نشان می دهد از میان ۱۰ گوشی پرفروش سال ۲۰۱۹ تعداد ۹ گوشی توسط سامسونگ و اپل تولید شده اند.

 اخبار تکنولوژی ,خبرهای تکنولوژی,

تقریباً یک کلیشه است که بگوییم اپل و سامسونگ بازار تلفن هوشمند را در دست دارند، اما اکنون شواهد بیشتری برای حمایت از این ادعا وجود دارد.

Counterpoint Research محاسبه کرده است که ۹ گوشی از میان ۱۰ گوشی هوشمند برتر فروخته شده در سراسر جهان در سال ۲۰۱۹ توسط اپل یا سامسونگ ساخته شده است و تنها استثناء شامل رده پنجم این طبقه بندی می شود.

 اخبار تکنولوژی ,خبرهای تکنولوژی,

گوشی ای ۵ شرکت چینی اوپو در رده پنجم میان ۱۰ گوشی پرفروش سال ۲۰۱۹ قرار دارد؛ به نظر می رسد گوشی های ساخت چین در سال گذشته محبوبیت چندانی نداشته اند.

آیفون XR، سه درصد از کل تلفن های فروخته شده را به خود اختصاص می داد، در حالی که Galaxy A۵۰ با ۱.۸ درصد بالاترین تلفن اندرویدی این لیست بود.

منیع : https://www.beytoote.com/computer/technews/tnews11048304.html

پیشنهاد ترامپ به اپل!

آپدیت جدید «آی او اس» شارژ آیفون را تمام می کند

یک گوشی تاشوی دیگر در راه است!

گوشی دو نمایشگره ۵۲۹ دلاری به بازار آمد

گوشی‌های تاشو به درد نمی‌خورند!

ساعت هوشمند فسیل با آیفون سازگار شد

بلندترین گوشی دنیا تولید می‌شود

گوشی ,سال ,۱۰ ,۲۰۱۹ ,میان ,سامسونگ ,سال ۲۰۱۹ ,۱۰ گوشی ,میان ۱۰ ,از میان ,پرفروش سال ,مؤسسه کانتر پوینت ,تحقیقات مؤسسه کانتر

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

نصب و راه اندازي ويپ و خدمات ويپ مطالب اینترنتی داستان فروشگاه سایت بلاگ بیست realm همسرانه اندروید 89 آموزش هنر رادیو ایران ارزانی